Branża e-commere jest jedną z bardziej dynamicznie rozwijających się, co wymusza na niej znajdowanie innowacyjnych rozwiązań, które ułatwią funkcjonowanie nie tylko dużym, ale również i małym firmom.

Dzisiejsi odbiorcy to świadomi konsumenci, którzy mają możliwość wyboru najlepszej dla siebie propozycji. Liczy się tutaj nie tylko jakość obsługi, ale również czas realizacji zamówień oraz cała opieka posprzedażowa. W takiej sytuacji zbawienne może okazać się korzystanie z systemu kodów kreskowych. I tutaj z pomocą przychodzi ErpBox ze swoją kolejną nowością. Kody ean produktów znajdujące się na wydrukach.

Kody ean produktów i ErpBox

Będąc przedsiębiorcą, zdajesz sobie bardzo dobrze sprawę, że chcąc, aby Twoja działalność związana z prowadzeniem sklepu miała rację bytu, to po pierwsze musisz zadbać o Klienta. A po drugie zapewnić mu odpowiedni poziom obsługi. Czasami jednak ilość zadań z tym związanych jest tak duża, że warto jest skorzystać z dostępnych na rynku udogodnień w postaci platform stworzonych do efektywnego zarządzania sprzedażą internetową. Mowa tutaj między innymi o ErpBox. To propozycja, która cały czas się rozwija, ponieważ chce jak najlepiej nadążyć za aktualnymi trendami. Dlatego też w kwietniu tego roku został wprowadzony odpowiedni moduł związany z kodami kreskowymi.

Nowy moduł – co daje?

Kody ean produktów, które generują się na wydrukach z ErpBox to zdecydowanie bardzo duże udogodnienie nie tylko dla sprzedawców. Kupujący również czerpią z tego modułu swoje korzyści związane z jeszcze większą optymalizacją czasów realizacji zamówień. By skorzystać z tej aktualizacji, wystarczy jedynie, ze będziesz posiadał:

  • czytnik kodów kreskowych;
  • tablet, smartfon lub laptop;
  • a także platformę ErpBox.

Więcej na ten temat przeczytasz pod linkiem: https://www.erpbox.pl/kody-kreskowe-na-wydrukach-juz-dostepne-w-erpbox/.

Nie czekaj, sprawdź nowy moduł – kody ean produktów w ErpBox

Jak sam możesz zauważyć – tak niewiele potrzebujesz, by móc zapewnić sobie wydajne narzędzie, które wpłynie na zwiększenie efektywności Twojego sklepu. System ten nie ma specjalnych wymagań. Działa z każdym sprzętem, a do tego nie musisz instalować żadnych dodatkowych programów. A co więcej nie jesteś zobligowany do zakupu kolejnych urządzeń. Kody kreskowe w ErpBox to zdecydowane ułatwienie pozwalające na prostsze wyszukiwanie dokumentów księgowych na wybranej liście, jak również danych produktów.