Film Szybcy i wściekli, sprawił że wiele osób zainteresowało się tematyką wyścigów ulicznych, gra Need For Speed Underground 2.

Wielu twórców gier chciało zaprezentować ciekawą gra wyścigową jednak to NFS zdobyło serce graczy. Need for Speed Underground 2 to gra która pokazała nam, że świat wyścigów ulicznych można wykorzystać w grze i można to zrobić dobrze. W drugiej odsłonie znajdziemy bardziej otwartą rozgrywkę. Gra składa się z siedmiu różnych typów wyścigów, w tym Drift, Drag, Outrun, Street X, Circuit, Sprint i Underground Racing League. Gra oferuje więc dużą różnorodność różnych typów wyścigów, co jest zdecydowanie dobrą rzeczą. Zasiądź za kierownicą sportowego auta w Need For Speed Underground 2

Wszystkie z nich są świetną zabawą, każdy znajdzie swój ulubiony typ rozgrywki, dzięki temu gra nie staje się nudna i będziemy mogli grać poprzez wiele godzin odgrywając nowe tryby i auta.

Dostajemy możliwość dostosowania pojazdów do naszych indywidualnych potrzeb. Nie chodzi tu jedynie o samą moc silnika, ale będziemy mogli ustawiać wiele innych parametrów. Trzeba oczywiście pamiętać aby wybierać odpowiednie podzespoły i ustawienia do konkretnego wyścigu. Wybieramy samochód, który będziemy rozbudowywali, jest to konieczne aby osiągać kolejne wygrane w wyścigach. W grze jest tak wiele różnych opcji do wyboru, że będziesz mógł zrobić ze swoimi samochodami, co tylko zechcesz, aby wyglądały tak dobrze, jak chcesz. To właśnie napędza tryb kariery, ponieważ będziesz chciał nadal zarabiać pieniądze, aby zarobić wystarczająco dużo, aby ulepszyć swoje samochody. Cała seria Need For Speed cieszy się bardzo dużą popularnością wśród graczy, każda również posiada swoje zalety, podobnie jest w przypadku NFS: UNDERGROUND 2. Z pewnością do gustu przypadnie możliwość duża dowolność w dostosowaniu wyglądu zewnętrznego. Będziemy mogli wybierać różne kolory, ale także napisy, numery startowe. Dużą zaleta jest także zachowanie pojazdu w czasie wyścigu, dynamika i widoczna na ekranie prędkość, sprawia że będziemy czuli się jak za kierownica prawdziwego samochodu sportowego.