Gdy nie możesz być z ważną dla Ciebie osobą w dniu jej urodzin czy też rocznicy, w takiej sytuacji pomyśl o zamówieniu dla niej poczty kwiatowej. Taka niespodzianka z pewnością osłodzi każdą okazję!

Kwiaty stanowią uroczy podarunek na każdą okazję. Również świetnie nadają się na urodziny, imieniny, rocznicę, na Dzień Matki czy też na Walentynki. Taki podarunek można kupić samodzielnie w kwiaciarni, lecz można również zdecydować się na zamówienie go w poczcie kwiatowej. Ta druga opcja jest najlepsza, gdy nie możemy sprezentować go osobiście.

Jak działają poczty kwiatowe?

Poczty kwiatowe mogą zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę, gdy ważne jest wręczenie pięknego upominku na różne okazje. Wówczas wystarczy tylko złożyć zamówienie na piękną wiązankę online, aby w wyznaczonym dniu została ona dostarczona do solenizanta.

W asortymencie poczty kwiatowej czeka często bardzo dużo pięknych wiązanek, które świetnie nadają się na wiele okazji. Mogą być to klasyczne bukiety z różami, ale też zachwycające kompozycje bazujące na innych kwiatach – gerbery, lilie, goździki, słoneczniki, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

Poczta kwiatowa może zaprezentować nie tylko wiązanki kwiatowe, lecz również inne podarunki, na przykład mogą być to kwiaty w koszu, kwiaty doniczkowe, wieńce i wianki. Do upominków mogą być też dołączone bileciki z życzeniami, bombonierki, maskotki i inne drobiazgi.

Ile kosztuje skorzystanie z usług poczty kwiatowej?

Wiele osób uważa, że poczta kwiatowa oferująca dostawę upominków pod wskazany adres jest bardzo droga. Rzeczywiście, zapłacimy więcej niż przy samodzielnym zakupie wiązanki w kwiaciarni, lecz też mamy do czynienia z innego typu usługą.

Koszty wiązanek kwiatowych wraz z dostawą rozpoczynają się już od około 100 złotych, dlatego nie jest to zaporowy wydatek. Większe wiązanki mogą kosztować około 200-300 złotych. Do wyboru są też efektowne kompozycje, na przykład kosz wypełniony kilkudziesięcioma różami to wydatek 1000 złotych.

Gdy także interesuje Cię taka niespodzianka kwiatowa Łódź jest jednym z wielu miast, gdzie można ją zamówić!