Czy temat systemów bezpieczeństwa Cię przytłacza? Masz najbardziej mglisty pomysł, od czego zacząć? Jeśli tak, to wiedza to potęga.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o bezpieczeństwie domu.Kupując system bezpieczeństwa w domu, musisz rozważyć, czy został on wcześniej zainstalowany. Jeśli tak jest, możesz faktycznie uzyskać tańszą lub łatwiejszą instalację, wybierając to, co zostało zrobione wcześniej. Pamiętaj, że może to być instalacja przewodowa lub bezprzewodowa.Po zakupie nowego domu zdobądź nowe zamki. Nigdy nie wiadomo, ile kopii kluczy wykonali i rozdali poprzedni właściciele. Zatrudnij ślusarza, aby mieć pewność, że jesteś jedyną osobą, która ma dostęp do Twojego domu. Kiedy zgubisz klucze, wymień swoje zamki.Jeśli korzystasz z serwisu społecznościowego, takiego jak Facebook, kuszące może być poinformowanie wszystkich, że planujesz odejść lub już nie ma Cię w domu. Postaraj się nie publikować informacji o wyjeździe, dopóki nie wrócisz, zwłaszcza jeśli Twoja witryna nie jest prywatna. Nigdy nie wiesz, kto może oglądać i postrzegasz to jako okazję do włamania.Wyłącz dzwonki na wszystkich telefonach, jeśli nie będzie Cię przez dłuższy czas. Włamywacz może usłyszeć dzwonek telefonu i dzwonek i dzwonek, a potem zorientować się, że nie ma Cię w domu, aby odebrać.Pomimo wszystkich zalet systemu bezpieczeństwa w domu i wszystkich reklam, tylko 15 procent amerykańskich domów ma taki system. Właściciele domów mogą nie być pewni, który system będzie dla nich najlepszy i martwić się dodatkowymi kosztami. Niektórzy ludzie martwią się również, że nie będą w stanie wymyślić, jak z niego korzystać.Ściany są świetną kryjówką dla twoich kosztowności. Drobne kosztowności możesz schować w swoich ścianach. Popraw bezpieczeństwo w domu za pomocą tych prostych kroków

Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić je za nieużywanym gniazdem telefonicznym, gniazdkiem elektrycznym lub płytą przełącznika.

Wkładasz fałszywą tabliczkę, jeśli w twoim domu nie ma żadnych niewykorzystanych.Jeśli masz kosztowności i potrzebujesz miejsca do ich przechowywania, nie szukaj dalej niż ściany swojego domu. Pomiędzy ćwiekami jest dużo pustej przestrzeni i możesz bez problemu przechowywać biżuterię lub cokolwiek innego, do czego nie chcesz mieć dostępu włamywacz. Po prostu zainstaluj fałszywe gniazdko elektryczne i użyj go do wkładania i wyjmowania rzeczy ze ściany.Unikaj umieszczania swojego imienia i nazwiska na swojej skrzynce pocztowej. Choć może się to wydawać głupie, daje to złodziejowi amunicję do włamania się do twojego domu. Mogą z łatwością zadzwonić do pomocy w książce telefonicznej, używając Twojego imienia i nazwiska, aby uzyskać Twój numer telefonu. Następnie zadzwonią do Ciebie, aby dowiedzieć się, czy jesteś w domu, czy nie.Gdy już masz system bezpieczeństwa w domu, nie bój się umieścić na trawniku przed domem znaku informującego, że go masz. Gdy intruzi zobaczą ten znak, będą wiedzieć, że masz system alarmowy, więc będą unikać twojego domu. Możesz również umieścić znak „uważaj na psa” w oknie lub na drzwiach, jeśli go masz.Zaopatrz się w psa rodzinnego, który będzie pilnował domu, gdy Cię nie ma. Psy nie tylko oznaczają, że ktoś w domu może być w domu, ale także mogą wzbudzać strach w oczach potencjalnych intruzów. Nie instaluj drzwiczek dla psów, ponieważ intruzi mogą ich użyć, aby dostać się do twojego domu.Po przeczytaniu tego powinieneś teraz zrozumieć, jak zabezpieczyć swój dom. Rozważ przedstawione tutaj porady, przygotowując dom w bezpieczniejszy i bezpieczniejszy sposób. Nie będziesz żałować, że w końcu zacząłeś stawiać czoła temu ważnemu zadaniu.