Przy tak wielu dostępnych w sprzedaży stylach, wzorach i fasonach, wybór odpowiedniej sukni ślubnej może być przytłaczający dla każdej panny młodej.

Na szczęście wybór stylu, który będzie pasował do twojej figury, może pomóc ci zawęzić wybór i wybrać coś, co sprawi, że będziesz wyglądać niesamowicie w dniu swojego ślubu. W sprzedaży dostępnych jest wiele atrakcyjnych stylów sukienek dla każdego typu sylwetki, niezależnie od tego, czy jesteś puszysta, szczupła, niska czy wysoka, z małym biustem czy z dużym. Przymierz sukienki w stylach, które z większym prawdopodobieństwem będą pasować do twoich kształtów i poszukaj dodatkowych detali, aby uzyskać jak najbardziej atrakcyjny wygląd. Wybierz suknię ślubną, która podkreśla twoje kształty, jeśli chcesz się nimi pochwalić. Sukienka, która przylega do biustu, talii, bioder i ud, podkreśli je. Jeśli masz figurę klepsydry i wybierzesz sukienkę, która sprawia, że wyglądasz i czujesz się seksownie oraz pięknie, może to być świetna opcja dla ciebie. Wybierz wysoką, dopasowaną talię i długą, luźną spódnicę, aby ukryć całą talię. Jeśli masz kształt jabłka lub chcesz po prostu ukryć brzuch, poszukaj sukienek, które zwężają się w najwęższej części talii, a następnie rozszerzają się na resztę brzucha, bioder i ud.

Unikaj wszystkiego, co ma fałdy w talii, ponieważ może to spowodować powiększenie brzucha.

Jednak upewnij się, że spódnica lekko przylega do sylwetki, ponieważ jeśli jest zbyt luźna, może sprawić, że będziesz wyglądać na większą niż w rzeczywistości. Wybierz suknię ze spódnicą o linii A, aby ukryć szersze biodra i uda. Jeśli nie masz pewności, co będzie najlepsze dla twojego ciała, przymierz suknie ślubne o takim kroju. Spódnica w kształcie litery A to atrakcyjna opcja pasująca do każdej figury. Poszukaj sukienki z ukośnym drapowaniem, ponieważ ten krój to kolejna świetna opcja, aby odciągnąć uwagę od pełniejszych bioder i ud. Szukaj sukienek z wbudowanymi detalami, takimi jak szarfy lub drapowany materiał z jednej strony spódnicy. Ten styl może ci się również spodobać, jeśli chcesz sukienkę przypominającą grecką boginię. Efekt ten zapewnia drapowanie spódnicy.