Wielu właścicieli witryn uważa, że ​​zmiana hostingu jest dużym problemem, ponieważ ich witryna nie działa, ale dzieje się tak tylko wtedy, gdy nie wiesz, jak ją utrzymać.

Musisz tylko wiedzieć, co zrobić, gdy nadejdzie czas zmiany dostawcy hostingu. Ten artykuł zawiera kilka ważnych informacji, które pokażą Ci, jak utrzymać działanie witryny podczas przełączania hostów internetowych.Musisz znać szerokość pasma lub ilość danych, które są w stanie przesyłać do iz twojego konta hostingowego. Różne firmy hostingowe oferują różne ceny na różnych szerokościach pasma, więc musisz upewnić się, że korzystasz z tego, aby pomóc Ci podjąć decyzję, kogo wybrać do hostingu.Zanim wybierzesz swojego usługodawcę hostingowego, zawsze powinieneś spróbować zadzwonić do ich pomocy technicznej i zadać kilka pytań. Jeśli możesz od razu porozmawiać z przedstawicielem, oznacza to, że jego obsługa klienta jest sprawna. Jeśli nie możesz z nikim rozmawiać o dowolnej porze dnia i nocy, powinieneś poszukać innej usługi.Przeczytaj warunki korzystania z usługi, gdy masz do czynienia z hostem internetowym, który oferuje „nieograniczone” usługi. Wiele razy hosty internetowe oferują nieograniczoną przepustowość lub czasami miejsce na dysku twardym. Przeczytaj uważnie warunki, ponieważ mogą one zarezerwować sobie prawo do poproszenia Cię o uaktualnienie planu, jeśli jesteś klientem o wyższym profilu, który ma zwiększone wykorzystanie.Zdecyduj, którego hosta użyć, na podstawie tego, jak dobrze spełnia Twoje potrzeby hostingowe, a nie na podstawie innych świadczonych przez niego usług. Możesz nie uzyskać najlepszej oferty na nazwy domen lub inne dodatkowe usługi od swojego dostawcy usług hostingowych. Nie kupuj tych dodatkowych usług podczas rejestracji w usłudze hostingu internetowego, chyba że masz pewność, że otrzymujesz najlepszą ofertę.Jeśli masz mało pieniędzy lub Twoja witryna nie zaczęła jeszcze przynosić zysków, zawsze możesz skorzystać z darmowego hostingu. Szukasz solidnego hostingu? Przeczytaj tę poradę teraz

Chociaż mogą nie być najbardziej idealnymi hostami internetowymi i mogą nie oferować wielu opcji, które chcesz, bezpłatne hosty są dobrym miejscem do rozpoczęcia przy uruchamianiu nowej witryny.Nigdy nie rejestruj swojej domeny w swojej usłudze hostingowej.

Wiele osób błędnie to robi, a później zdaje sobie sprawę, że nie mogą przenieść swojej witryny do innej usługi hostingowej. Może się tak zdarzyć, gdy firma przestanie działać i upadnie lub z innych różnych powodów. Upewnij się, że rejestrujesz swoją domenę w innej firmie niż Twój dostawca usług hostingowych.Jeśli chodzi o wybór dostawcy, nie wybieraj od razu najtańszej lub bezpłatnej opcji. Usługi te często wyświetlają dużą ilość reklam w Twojej witrynie, co oznacza, że ​​mogą rozpraszać i denerwować Twoich klientów. W niektórych przypadkach reklamy nie będą powiązane z Twoją witryną i nie będziesz w stanie kontrolować tego, co pojawia się w Twojej witrynie. Ponadto te losowe reklamy umieszczone w Twojej witrynie nadają jej nieprofesjonalny wygląd.Wybierz hosty internetowe, które zapewniają gwarancję zwrotu pieniędzy na około siedem do trzydziestu dni. Ten rodzaj gwarancji jest korzystny zarówno dla użytkownika, jak i hosta internetowego. Użytkownicy mogą bez obaw sprawdzić hosta, ponieważ wiedzą, że otrzymają zwrot pieniędzy, jeśli nie spodoba im się usługa. Dla gospodarzy mogą wykazać, jak kompetentni są w swoich możliwościach hostingowych. Jeśli rozważany usługodawca hostingowy nie zapewnia tej usługi, może być konieczne znalezienie innego usługodawcy hostingowego.Jak widać z powyższego artykułu, możliwe jest utrzymanie aktywnej witryny podczas przełączania się na inną firmę hostingową. Jeśli rozumiesz proces transferu i co musisz zrobić wcześniej, nie ma powodu, dla którego miałbyś tracić sekundę przestoju. Zastosuj porady z tego artykułu, aby zmienić firmę hostingową bez martwienia się, że Twoja witryna przejdzie w tryb offline.