Obecnie wiele wypożyczalni oferuje szeroką gamę pojazdów użytkowych do specjalistycznych zastosowań, takich jak usuwanie odpadów, przewóz towarów wielkogabarytowych.

W ofercie znajdziemy również samochody dostawcze z kontenerami, chłodnie, różnego rodzaju naczepy, które możemy wypożyczyć na dogodnych warunkach. Wynajem może być krótkoterminowy, przykładowo jeden dzień, tydzień czy miesiąc, lub też długoterminowy, powyżej 12 miesięcy, w zależności od twoich potrzeb.

W wypożyczalniach znajdziesz szeroką ofertę samochodów dostawczych

Wypożyczalnia oferuje również wynajem kontenerów

Wszystkie samochody oferowane na wynajem są ubezpieczone, więc nie musisz się martwić o ewentualne szkody powstałe podczas użytkowania pojazdu. Samochody dostawcze kontenerowe o różnych rozmiarach możesz bez problemów wynająć w wypożyczalni na dowolny czas. Model takiego samochodu dostawczego może być wyposażony w klimatyzację, funkcje bezpieczeństwa, elektrycznie sterowane szyby i lusterka oraz wygodniejsze siedzenie dla zwiększenia komfortu kierowcy.

Wynajem samochodu to korzystne finansowo rozwiązanie w sytuacji, kiedy potrzebujemy pojazdu dostawczego z kontenerem na pewien czas. Koszt usługi ustalany jest indywidualnie na podstawie wielkości pojazdu, przebiegu oraz okresu wynajmu, możesz również poprosić o wstępną wycenę konkretnego pojazdu i sprawdzić, jaka długość wynajmu jest dla ciebie optymalna. Stawki wynajmu są nie tylko przyjazne dla kieszeni, ale w ofercie wypożyczalni znajdziesz również kontenery niektórych z najpopularniejszych producentów samochodów dostawczych i ciężarowych.

Z pewnością wynajem kontenerów jest dla wielu firm korzystny, ponieważ mamy możliwość użytkowania samochodu dostawczego bez konieczności wydawania pieniędzy na jego zakup. W ten sposób możemy zaoszczędzoną gotówkę przeznaczyć na inne cele, takie jak rozwój firmy czy zakup innego sprzętu. Wynajem ma z pewnością wiele zalet, możemy wypożyczyć potrzebny model samochodu na jeden dzień, tydzień, miesiąc lub dłużej, w zależności od naszych potrzeb.