Przeznaczony dla rynku ciężarówek lekkich, Iveco Daily jest jednym z najpopularniejszych modeli dostawczych.

Model zapoczątkował swoją historię w 1978 roku, stając się symbolem niezawodności i wytrzymałości. Poprzez różne aktualizacje i zmiany w projekcie, Daily zawsze podążał za trendami w branży, oferując innowacyjne rozwiązania dla firm transportowych.

Konstrukcja i cechy wyróżniające Iveco Daily

Znany za solidną konstrukcję i zdolność do przewożenia ciężkich ładunków, Iveco Daily oferuje różne konfiguracje dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw. Oferuje od długiej wersji nadwozia do pojazdu z podwójnym tylnym kołem, spełniając wymagania każdej branży.

Pełen przegląd: Iveco Daily w transporcie

Silnik i parametry techniczne

Inżynierowie Iveco wykorzystali najnowocześniejsze technologie, aby dostarczyć silniki spełniające najwyższe standardy wydajności i ekonomii paliwa. Rozważmy różne dostępne opcje silnikowe i jak wpływają one na ogólną wydajność Daily.

Optymalizacja kosztów eksploatacji

Jednym z kluczowych czynników, które wpływają na wybór pojazdu komercyjnego, jest jego całkowity koszt posiadania (TCO). Iveco Daily zapewnia atrakcyjne właściwości TCO, dzięki niskim kosztom serwisowania i wykorzystywaniu paliwa. To stawia Iveco Daily na czele swojej klasy.
Możesz dowiedzieć się więcej o Iveco Daily na stronie DBK.