Szukałeś porady na temat wybielania zębów, a teraz nie musisz już szukać.

Z najlepszymi technikami może być wiele zamieszania. W tym artykule znajdziesz wszystkie wskazówki, które musisz znać, aby odkryć najlepsze sposoby wybielania zębów.Prostym sposobem na wybielenie zębów jest szczotkowanie po spożyciu czegoś, co ma tendencję do przebarwiania zębów. Powszechnymi winowajcami są kawa, napoje gazowane, wina, herbaty, jagody i słodycze. Jeśli myjesz zęby natychmiast po spożyciu tych przedmiotów, zapobiegasz osadzeniu się plamy w zębach. Pomoże Ci to zachować białe zęby bez konieczności uciekania się do drogich zabiegów.Możesz zrobić prosty domowy środek na wybielanie zębów, mieszając sól kuchenną z sokiem z cytryny. Ta mieszanka może być przechowywana i używana nawet przez kilka miesięcy. Użyj tej pasty na szczoteczce do zębów, tak jak zwykłej pasty do zębów. Pomaga to rozbić kamień nazębny, który przyczynia się do powstawania przebarwień na zębach, zapewniając bielszą powierzchnię.Podczas wybielania zębów najlepsze rezultaty osiąga się, gdy zęby żółkną. Jeśli twoje zęby są brązowe, uzyskasz średnie wyniki. Jeśli twoje zęby są szare, uzyskasz najmniej wyników. Pamiętaj o tym, kiedy wydajesz pieniądze na wybielanie zębów.Staraj się unikać wody z dodanym fluorem lub pasty do zębów zawierającej fluor. Ostatnie doniesienia wykazały, że fluor może przebarwiać i odbarwiać zęby. Jeśli masz w domu dostęp tylko do wody z dodatkiem fluoru, poszukaj filtra lub rozważ picie wody z butelek, o ile nie zawiera ona również fluoru.Jeśli chcesz bielszych zębów, nie daj się zwieść różnym rodzajom dostępnych past do zębów. Pasta do zębów, która twierdzi, że wybiela zęby, jest często droższa niż zwykła pasta do zębów. Kiedy próbujesz usunąć przebarwienia z zębów, zwykła pasta do zębów działa równie dobrze i często jest tańsza niż pasta wybielająca.Od wielu lat ludzie przysięgają, że soda oczyszczona całkiem dobrze sprawdza się w wybielaniu zębów. Wskazówki dotyczące wybielania zębów, które możesz wypróbować już dziś!

Obecnie istnieje wiele rodzajów past do zębów, które zawierają w sobie sodę oczyszczoną, więc nie musisz zawracać sobie głowy przygotowywaniem pasty.

Pastę składa się z odrobiny soli i sody oczyszczonej, a następnie nakłada się na zęby.Unikaj wody i pasty do zębów z fluorem. Stwierdzono, że może powodować przebarwienia zębów. Jest kilka krajów, które zabroniły jej picia wody, ponieważ wiąże się to z chorobami i objawami. Jeśli potrzebujesz zażywać fluor, użyj kapsułek.Czyść zęby nitką dwa razy dziennie. Najlepiej to zrobić, aby zapobiec powstawaniu płytki nazębnej, która może przebarwiać zęby. Używaj nici dentystycznej rano, ale przede wszystkim przed pójściem spać, ponieważ wtedy zęby są najbardziej podatne na uszkodzenia i odkładanie się płytki nazębnej. Nitowanie przed pójściem spać zapobiegnie temu.Zawsze stosuj się do instrukcji dokładnie tak, jak są wydrukowane podczas używania wybielaczy do zębów. Unikaj nadwrażliwości i zapalenia dziąseł stosując produkty do wybielania zębów zgodnie z zaleceniami producenta. Upewnij się również, że po wybielaniu nie pijesz produktów o wysokim poziomie kwasu, takich jak napoje dla sportowców lub napoje gazowane.Podsumowując, w tym artykule przedstawiono niektóre z najważniejszych dostępnych informacji dotyczących wybielania zębów. Wypróbuj te sugestie, a masz duże szanse, że będziesz zadowolony z wyników. Mamy nadzieję, że wszystko, co jest zalecane, działa na Ciebie i Twoje zęby!