Czy Twój blog WordPress nie ma ruchu? Zastanawiasz się nad stworzeniem bloga, ale nie masz pewności, jak to zrobić? Pomyślne zarządzanie tworzeniem treści internetowych jest kwestią zrównoważenia osobistej wiedzy ze uczciwym wysiłkiem.

W tym artykule znajdziesz sugestie, które pomogą Ci zacząć.Sprawdź dodatki, aby znaleźć proste narzędzia, które ulepszą Twoją witrynę lub bloga. Na przykład możesz dodać kalendarz do bocznego paska menu, aby udostępniać wydarzenia, które mogą zainteresować czytelników. Możesz również znaleźć wiele świetnych dodatków, które zapewniają kontrolę nad reklamami, zmieniając Twoją witrynę w źródło przychodów.Upewnij się, że wszystkie informacje w Twojej witrynie są aktualne. Jest to bardzo ważne, ponieważ widzowie będą mieli tendencję do odchodzenia od Twojej witryny, jeśli jest ona nieaktualna lub zawiera bardzo stare informacje. Każdego tygodnia poświęć trochę czasu na pozbywanie się przestarzałych materiałów ze swojej witryny, aby poprawić jej wygląd.Pamiętaj, że tytuł i opis każdej strony w Twojej witrynie jest tym, czego wiele innych witryn używa do kategoryzowania Twojego linku i udostępniania go światu. Na przykład będzie to, co pokazuje Google, gdy ktoś szuka witryny takiej jak Twoja. Wypełnij je frazami kluczowymi SEO i upewnij się, że nie ma literówek.Upewnij się, że masz stronę docelową. Dzięki temu odwiedzający dotrą do określonej strony, zamiast kierować ich bezpośrednio do Twoich najnowszych postów. Strona docelowa pomoże Twojej witrynie nabrać autentyczności i sprawi, że będzie wyglądać nieco bardziej profesjonalnie, niż byłaby w innym przypadku.WordPress może pomóc w umieszczeniu wideoblogowania w Twojej witrynie. Może wymagać trochę dodatkowego wysiłku, ale zdecydowanie warto. Internauci to grupa wizualna. Filmy mogą przekazywać rzeczy, których słowa nie mogą, więc są bardzo przydatne.Jednym z powodów, dla których praca z WordPressem jest tak dobra, jest to, że jego wtyczki oferują olśniewający wachlarz funkcji. Tak czy inaczej, chcesz być ostrożny przy wyborze wtyczek. Porady i wskazówki dotyczące korzystania z WordPress

Nie zaczynaj pobierać ich, chcąc nie chcąc.

Zacznij od podstawowych wtyczek: WP DataBase BackUp, All-In-One SEO Pack i WP Optimize. Wybieraj innych z rozwagą, aby otrzymać dokładnie to, czego potrzebujesz.Regularnie sprawdzaj swoją witrynę i zawartość. Wszystkie twoje wtyczki i wszystko, z czym pracujesz, musi być aktualne. Pomoże to zapewnić użytkownikom bezproblemowe korzystanie z witryny. Jeśli masz problemy z zapamiętaniem tego, rozważ ustawienie telefonu tak, aby raz w miesiącu ostrzegał Cię o wykonaniu tego zadania.Jeśli prześlesz zmiany do swojej witryny WordPress, ale wygląda na to, że nie zostały wprowadzone, spróbuj odświeżyć dane z czystej pamięci podręcznej. Przytrzymaj shift podczas klikania ikony ponownego ładowania w przeglądarce lub jednocześnie przytrzymaj shift-ctrl-r. Dzięki temu uzyskasz czystą wersję witryny, którą należy zaktualizować.Używaj opisów, które są bardzo ukierunkowane. To kilka z pierwszych słów, które zobaczą Twoi odbiorcy, gdy znajdą Twoje posty w wyszukiwarkach. Z tego powodu są niezwykle krytyczne. Sprawdź Scribe, oprogramowanie SEO, które daje Ci moc w Twojej witrynie. Możesz łatwo edytować, zmieniać i usuwać elementy ze swojej strony internetowej.Po przeczytaniu tego artykułu wiesz już trochę więcej o mechanice WordPressa. Skorzystaj z tych sugestii, zaczynając od dzisiaj. Na pewno zauważysz wzrost ruchu w witrynie. Odwiedzający również uznają to za bardziej atrakcyjne. Upewnij się, że pamiętasz te informacje, których się nauczyłeś; w rzeczywistości dobrym pomysłem jest zapisanie tej strony. Gdy zastosujesz te informacje, zobaczysz, jak bardzo poprawi się Twoja witryna.