Niewiele kobiet zdaje sobie z tego sprawę, że dobrze dopasowany biustonosz może faktycznie pomóc w wyszukiwaniu wymarzonej sukni ślubnej.

W dniu ślubu będziesz mieć na sobie wspaniałą sukienkę, więc nie ma wymówki, by nosić pod spodem znoszoną bieliznę. W dniu przymierzania sukni ślubnej będziesz spędzać dużo czasu w negliżu, dlatego ważny jest odpowiedni wybór bielizny tego dnia. Najlepiej jest oczywiście przymierzać suknie w bieliźnie, w której pójdziesz do ślubu, ponieważ od razu zobaczysz, jak wszystkie szczegóły stroju będą się ze sobą komponowały. Suknie ślubne są o dwa do trzech rozmiarów większe niż twój normalny rozmiar odzieży. Nie ma więc powodów do stresowania się metkami, a kierować się trzeba fasonem i wyglądem sukni, a nie jej rozmiarem. Zawsze powinnaś zadać sobie kilka pytań, aby upewnić się, że sukienka, którą wybrałaś, nie tylko sprawia, że czujesz się kobieco i pięknie, ale także sprawdza się podczas czynności takie jak siadanie na krześle czy taniec. Suknia musi być nie tylko stylowa, ale również wygodna i łatwa do noszenia.

Chociaż suknia może być cudowna, jeśli nie możesz się w niej poruszać przez całą noc i czujesz się źle z braku swobodnego oddychania, to nie jest dla ciebie odpowiednia.

Suknie ślubne mają kroje, które nie są normalnie noszone w życiu codziennym, więc jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, czy coś ci się spodoba, jest ich przymierzenie. Konsultant pomagający podczas wizyty w salonie jest ekspertem. Robią to od lat i będą wiedzieć, jakie fasony będą pasować do twojej sylwetki, a które mogą nie pasować w ogóle. Są po to, aby pomóc ci znaleźć suknię ślubną twoich marzeń, warto więc posłuchać ich wskazówek i porad. Więc na pewno przygotuj się na to, co musisz mieć, ale bądź otwarty na sugestie. Zachowanie otwartości umysłu pomoże wszystkim uprzyjemnić spotkanie. Z pewnością salon sukien ślubnych Kraków ma również w ofercie dodatki, takie jak welon, narzutka czy stroik do włosów. Opisz konsultantowi, czego szukasz w sukni ślubnej, a zwłaszcza to, z czym czujesz się komfortowo. Im bardziej uczciwy jesteś wobec swojego konsultanta, tym lepszy przebieg przymiarki.